Napisz do nas: kontakt@digim.pl  lub zadzwoń: 502 081 011

MASZYNY TAKEUCHI

MINIKOPARKI W PRZEDZIALE WAGOWYM 1,0 – 6,0 t


Jeśli chcecie Państwo ułatwić sobie pracę na ciasnych placach budowy maszyny Takeuchi są doskonałym wyborem. Właśnie w takich warunkach nasze koparki sprawdzają się najlepiej. To czyni je nieocenionymi „pomocnikami” w ogrodnictwie, przy kształtowaniu krajobrazu oraz przy pracach budowlanych w mieście.


KOPARKI KOMPAKTOWE 7,0 – 15,0 t


Wysoka wydajność przy niskich kosztach eksploatacji, to specjalność koparek kompaktowych Takeuchi. Maszyny te w klasie wagowej od 7 do 15 t wyznaczają zupełnie nowe standardy w zakresie wydajności, precyzji i komfortu.


KOPARKI KOŁOWE 10,0 t


Takeuchi odkryła koło na nowo i to osiem razy. Dzięki standardowym 8-pozycyjnym oponom (opony bliźniacze 8,25-20). Koparka kołowa jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.


KOPARKI Z ZEROWYM OBROTEM 3,8 – 9,0 t


Szczególnie na ciasnych i wąskich placach budowy, koparki TAKEUCHI z zerowym obrotem gotowe są do akcji. Mały promień obrotu, rozwiązanie hydraulicznie przesuwanego wysięgnika sprawiają, że nasze koparki idealnie rozwiązują takie problemy.


KOPARKI HYBRYDOWE 1,3 – 3,8 t


Zyskaj cenny czas dzięki wyjątkowym koparką firmy Takeuchi z silnikiem elektrycznym i Dieslem (hybryda). Dzięki innowacyjnej technologii hybrydowej, aby uniknąć emisji spalin nie musisz rezygnować z pomocy maszyny i polegać jedynie na sile własnych rąk!