Napisz do nas: kontakt@digim.pl  lub zadzwoń: 502 081 011

KOPARKI KOMPAKTOWE 7,0 – 15,0 t

KOPARKI KOMPAKTOWE 7,0 – 15,0 t


Wysoka wydajność przy niskich kosztach eksploatacji, to specjalność koparek kompaktowych Takeuchi. Maszyny te w klasie wagowej od 7 do 15 t wyznaczają zupełnie nowe standardy w zakresie wydajności, precyzji i komfortu.


KOPARKI KOMPAKTOWE – SĄ RÓWNIEŻ BARDZO KOMFORTOWYMI MASZYNAMI

Oferują szereg możliwości w ograniczonych przestrzeniach. Maszyny te charakteryzują się dużą wydajnością i wysokim komfortem pracy. Model TB 2150 C dysponuje nie tylko innowacyjnym designem przegubu obrotowego i wysięgnika Monoblok. Wyposażony jest również w regulowaną według potrzeb wydajność hydrauliczną oraz bardzo mocny lemiesz o szczególnie dużej sile spychu i pozycji pływającej. Dodatkowe atuty to precyzyjne sterowanie oraz stała prędkość robocza przy jednoczesnym wykorzystaniu różnych funkcji. Tak więc maszyna TB 2150 C jest absolutnie wyjątkowa w swojej klasie wagowej pod kątem efektywności i komfortu! Oprócz koparki kompaktowej TB 2150 C, ta sama seria modeli obejmuje również dwie koparki gąsienicowe TB 2150 R CM z umieszczonym obok kabiny wysięgnikiem Monoblock oraz TB 2150 R CV z regulowanym wysięgnikiem, umieszczonym również obok kabiny.

KOPARKI KOMPAKTOWE – MEGAWYDAJNE MASZYNY Z NOWOCZESNYMI SILNIKAMI

Dzięki nowoczesnemu 4-cylindrowowemu silnikowi z AdBlue, katalizatorem DOC, aktywnym DPF oraz SCR, maszyna TB 2150 C jest szczególnie przyjazna dla środowiska. Jednocześnie koparka kompaktowa jest niezwykle wydajna, ponieważ tryb mocy PWR (wymagany tylko przy 10% wykonywanych prac) pozwala na natychmiastowe uzyskanie maksymalnej mocy. Ponadto maszynę charakteryzuje szczególnie ekonomiczna eksploatacja, dzięki pracy w trybie ECO i automatycznej redukcji obrotów silnika.

KOPARKI KOMPAKTOWE – ATRAKCYJNE WYPOSAŻENIE

Aby ułatwić Państwu pracę i zwiększyć jej wydajność, szczególnie w odniesieniu do koparki kompaktowej TB 2150 C, wprowadziliśmy kilka innowacji. Cztery dodatkowe obwody hydrauliczne umożliwiające montaż skomplikowanych osprzętów, gwarantują najwyższą wydajność ekonomiczną. Ciśnienie i przepływ w dodatkowych obwodach 1, 2 i 4 może być regulowane indywidualnie. W ten sposób można szybko i wygodnie ustawić ilość przepływu do używanego narzędzia. Jest to idealna funkcja umożliwiająca elastyczne zastosowanie w koparce kompaktowej! Ponadto maszyna TB 2150 C wyposażona jest w dwa dodatkowe siłowniki. Za pomocą pierwszego obwodu dodatkowego można ustawić przepływ i ciśnienie dla trzech różnych osprzętów. A hydraulika High-Flow umożliwia maksymalny przepływ do 224 l/min. Funkcja ta umożliwia obsługę przy pomocy naszych koparek, również takich narzędzi, które wymagają dużego przepływu oleju, np. frezarki do drzewa czy asfaltu.

KOPARKI KOMPAKTOWE – BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

Uwzględniliśmy najwyższe normy bezpieczeństwa stawiane nowoczesnym maszynom budowlanym podczas podnoszenia ładunków, w szczególności w standardowym wyposażeniu koparki kompaktowej TB 2150 C. Zabezpieczenie przed pęknięciem przewodów oraz zaworów zaporowych na siłowniku wysięgnika i siłowniku ramienia są zatem tak samo częścią wysokiego standardu jak i ochrona w formie alarmu przeciążenia na siłowniku wysięgnika – zgodnie z EN 474-5:2006+A2:2012 bezpieczeństwo maszyn do robót ziemnych. Nie dziwi więc fakt, że koparka kompaktowa Takeuchi cieszy się szczególną popularnością wśród profesjonalnych operatorów.

KOPARKI KOMPAKTOWE – WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Opcjonalny system szybkosprzęgający TAKLOCK, dzięki sprawnemu przepięciu przewodów hydraulicznych, przyśpiesza pracę na budowie. Pozwala on zaoszczędzić cenny czas przy montażu osprzętu hydraulicznego. Łyżka łopatowa jest idealnym uzupełnieniem asortymentu łyżek. Dzięki łyżce łopatowej, koparka kompaktowa wykonuje trudne prace z niezwykłą precyzją. Hydrauliczne szybkozłącze zapewniające perfekcyjną wymianę narzędzi gwarantuje najwyższą elastyczność dzięki zakresowi pracy 2 x 60° i optymalnej mobilności wszystkich osprzętów z oryginalnym Powertilt. Dodatkowy atut to fakt, że wszystkie w pełni hydrauliczne szybkozłącza dostępne na rynku mogą być opcjonalnie doposażone.

KOPARKI KOMPAKTOWE – Z KABINĄ DLA OPERATORÓW

Każdy, kto ciężko pracuje, przywiązuje szczególną wagę do prostych procesów oraz wygodnych i ergonomicznych funkcji obsługi. Z tego powodu szczególny nacisk położono na komfortowe wyposażenie koparki kompaktowej TB 2150 C. Na przykład, poprzez wygodnie rozmieszczone joysticki ze zintegrowanym sterowaniem dla dodatkowych obwodów. Proporcjonalne sterowanie obwodami dodatkowymi 1, 2 i 4 oraz hydraulicznie sterowane dźwignie jazdy zapewniają szczególnie precyzyjną obsługę. Hydrauliczne sterowanie zapewnia płynną jazdę, przez cały okres eksploatacji koparki!

KOPARKI KOMPAKTOWE – O WYSOKIM KOMFORCIE

Przestronna, komfortowa kabina koparek kompaktowych zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach dzięki wysokiej pozycji siedzenia operatora. Ponadto korzystają Państwo z dodatkowych atutów. Podgrzewane siedzenie pneumatyczne z sześciostopniową regulacją, gwarantuje ergonomiczną i zdrową pozycję. Zsynchronizowanie ruchu siedzenia wraz z konsolą podczas pracy maszyny sprawia, że operator zachowuje zdrową postawę. Dodatkowo, standardowa automatyczna klimatyzacja z funkcją cyrkulacji zapewnia optymalny klimat w kabinie. Szerokie drzwi kabiny operatora zapewniają komfortowe wysiadanie i wsiadanie. Z muzyką pracuje się lepiej, dlatego kabina jest wyposażona w radio AM/FM z wejściem AUX i Bluetooth. Za siedzeniem zamontowano gniazdko na przenośną minilodówkę, tak więc w kompaktowym „biurze na budowie” zadbano również o potrzeby operatora.

KOPARKI KOMPAKTOWE – WSZYSTKO POD PAŃSTWA KONTROLĄ

Dzięki przejrzystemu, kolorowemu wyświetlaczowi LCD w ciągu kilku sekund można odczytać aktualny stan pracy maszyny oraz różnie ustawione ciśnienia i ilości przepływów dla pierwszego, drugiego i czwartego obwodu dodatkowego. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu obsługę, zoptymalizowaliśmy wyświetlacz LCD, struktura wyświetlacza została udoskonalona i jest jeszcze bardziej zrozumiała i przejrzysta. Dodatkowo zastosowaliśmy czytelny moduł dzień i noc. Opcjonalna kamera cofania i obszerny pakiet oświetlenia LED, który jest częścią wyposażenia standardowego, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo pracy.

KOPARKI KOMPAKTOWE – TAKEUCHI FLETT MANAGEMENT (TFM)

Czy chcecie Państwo mieć pod kontrolą swoje minikoparki przez cały czas – czy to z komputera w biurze, czy mobilnie? Nie ma problemu. We wszystkich naszych koparkach kompaktowych system Takeuchi Fleet Management (TFM) jest w standardzie wyposażenia. Dzięki TFM w łatwy sposób można sprawdzić zdalnie za pomocą komputera, tabletu lub smartfona, gdzie znajdują się Państwa maszyny oraz pobrać aktualne dane dotyczące ich parametrów: wydajności i okresów przeglądów. Dzięki temu są Państwo lepiej chronieni przed nadużyciami i kradzieżą oraz mogą Państwo optymalnie zaplanować logistykę i serwis. Również nasze pozostałe modele minikoparek mogą zostać doposażone w TFM!

KOPARKI KOMPAKTOWE – NAJWYŻSZA JAKOŚC TAKEUCHI

Nasze wydajne i silne koparki kompaktowe, są idealnym miejscem pracy dla nowoczesnych operatorów. Nic dziwnego, ponieważ Państwa potrzeby i życzenia są naszym punktem odniesienia przy projektowaniu i budowie wszystkich koparek kompaktowych Takeuchi. W ten sposób produkujemy maszyny stwarzające najlepsze warunki do codziennej pracy. Konstrukcja Takeuchi zapewnia maksymalną trwałość i ekonomiczność pracy.
W jednym zdaniu: koparki kompaktowe firmy Takeuchi są właściwym wyborem dla wszystkich wymagających placów budowy!