Napisz do nas: kontakt@digim.pl  lub zadzwoń: 502 081 011

KOPARKI KOŁOWE 10,0 t

KOPARKI KOŁOWE 10,0 t


Takeuchi odkryła koło na nowo i to osiem razy. Dzięki standardowym 8-pozycyjnym oponom (opony bliźniacze 8,25-20). Koparka kołowa jest w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.


KOPARKI KOŁOWE – NOWY STANDARD IN PUNCTO STABILNOŚĆ

Posiadają one doskonałą stabilność podczas kopania. Równie przekonywujący jest komfort jazdy koparek kołowych. Oś przegubu wahadłowego o kącie nachylenia 2 x 7,5° pozwala na bezpieczne przemieszczanie się koparki na nierównym i ciężkim terenie. TB 295 W idealnie sprawdza się w budownictwie lądowym lub specjalistycznym, w ogrodnictwie i kształtowaniu krajobrazu lub w zakresie gospodarki wodnej, np. przy rekultywacji rzek i kanałów wodnych lub przy tworzeniu lub pielęgnacji skarp/nasypów. Nic dziwnego, że koparka kołowa od lidera innowacji polecana jest przez wielu doświadczonych operatorów koparek.

KOPARKI KOŁOWE – WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Elastyczność w terenie oraz w zakresie wydajności. Przy napędzie dieslowym nowo opracowany 4-cylindrowy silnik rzędowy o pojemności 3,62 l i mocy 85 kW, spełnia w pełni obowiązujące przepisy dotyczące emisji spalin zgodnie z normą Tier 5. Jeśli potrzebują Państwo maksymalnej mocy na placu budowy, wystarczy załączyć moduł zasilania PWR koparki kołowej. Potrzebny jest on jednak tylko w 10% wykonywanych prac. W większości przypadków wystarczający jest tryb ECO, który zapewnia niższe zużycie podzespołów, paliwa i niski poziom hałasu. Przy każdym ponownym uruchomieniu maszyny, maszyna startuje w trybie ECO. Natomiast moduł zasilania PWR należy uruchomić dodatkowo. Nasze koparki kołowe osiągają dodatkową redukcję zużycia paliwa – i tym samym gwarantują aktywną ochronę środowiska – dzięki automatycznej redukcji prędkości obrotowów silnika oraz katalizatorowi DOC i selektywnemu katalizatorowi (SCR) oczyszczającemu spaliny. Ponadto poprzez wtryskiwanie AdBlue do układu wydechowego przed SCR i użycie aktywnego DPF, szkodliwe tlenki azotu w spalinach zostają jeszcze bardziej zredukowane!

KOPARKI KOŁOWE – CZTERY OBWODY UTRZYMUJĄ WSZYSTKO W RUCHU

Firma Takeuchi wprowadziła szereg rozwiązań, które ułatwiają operatorowi wydajną pracę, na przykład obsługa jest jeszcze łatwiejsza dzięki możliwości ustawienia przepływu dla trzech różnych narzędzi dodatkowych i zapisania ich w pamięci za pomocą symbolu, na pierwszy rzut oka widać, które narzędzie zostało wybrane! Również hydraulika High-Flow o przepływie 120 l/min w dodatkowym obwodzie 1 daje nowy impuls do zwiększenia efektywności pracy. Szczególnie komfortowy jest włącznik trybu pracy ciągłej dla osprzętu eksploatowanego przez dłuższy czas. A co, jeśli zachodzi konieczność częstej zmiany osprzętu? Dzięki regulowanemu przepływowi w dodatkowych obwodach 1, 2 i 4, natężenie przepływu można szybko regulować, a następnie je zapisać. W taki sposób informacje są stale dostępne!

KOPARKI KOŁOWE – WSZYSTKO NA WIDOKU, WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Chcą Państwo na bieżąco znać stan maszyny? Przejrzysty, kolorowy wyświetlacz LCD w modelu TB 295 W pozwala Państwu w ciągu kilku sekund odczytać aktualny dane pracy maszyny. Wyświetlacz udostępnia również informacje o różnych ustawieniach przepływu dla pierwszego obwodu dodatkowego, nawet przez całą dobę. Modus dzienny i nocny zapewnia doskonałą czytelność, niezależnie od pogody. Wysoki poziom komfortu zapewniają łatwe w obsłudze elementy sterujące, wszystkie dżojstiki w naszej koparce kołowej są rozmieszczone w taki sposób, aby umożliwić ergonomiczne procesy. Proporcjonalne sterowanie obwodami dodatkowymi 1, 2 i 4 oraz hydraulicznie sterowane dźwignie jazdy zapewniają szczególnie precyzyjną obsługę. Sterowanie prędkością obrotową silnika jest ułatwione za pomocą pedału gazu i tempomatu do jazdy do przodu w wszystkich trybach jazdy. Najlepiej wypróbujcie Państwo sami!

KOPARKI KOŁOWE – TAKEUCHI FLEET MANAGEMENT (TFM)

Czy chcecie Państwo mieć pod kontrolą swoje koparki kołowe przez cały czas – czy to z komputera w biurze, czy mobilnie? Nie ma problemu. Model TB 295 W jest standardowo wyposażony w system Takeuchi Fleet Management (TFM). Dzięki TFM w łatwy sposób można sprawdzić zdalnie za pomocą komputera, tabletu lub smartfonu, gdzie znajdują się Państwa maszyny oraz pobrać aktualne dane dotyczące ich parametrów: wydajności i okresów przeglądów. Dzięki temu są Państwo lepiej chronieni przed nadużyciami i kradzieżą oraz mogą Państwo optymalnie zaplanować logistykę i serwis. Również nasze starsze modele Takeuchi mogą bezproblemowo zostać doposażone w TFM!

KOPARKI KOŁOWE – SOLIDNE WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Opcjonalny system szybko sprzęgający TAKLOCK, przyśpiesza pracę na budowie, ponieważ umożliwia sprawne przepięcie przewodów hydraulicznych. Pozwala on zaoszczędzić cenny czas przy montażu osprzętu hydraulicznego. Szybkozłącze hydrauliczne do perfekcyjnej wymiany narzędzi, łyżka łopatowa lub narzędzia Symlock i LC ułatwiają i przyspieszają pracę. Mogą Państwo więc czerpać korzyści z naszej koparki kołowej na kilka sposobów i czerpać zadowolenie z użytkowania i wszechstronnego zakresu stosowania.

KOPARKA KOŁOWE – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TAKEUCHI

Dzięki elastycznej koparce kołowej Takeuchi mogą Państwo podnieść dynamikę na budowie i cieszyć się wyjątkową jakością, poczynając od rozwoju, poprzez staranną konstrukcję i wykonanie, aż po serwis!