Napisz do nas: kontakt@digim.pl  lub zadzwoń: 502 081 011

KOPARKI HYBRYDOWE

KOPARKI HYBRYDOWE 1,3 – 3,8 t


Zyskaj cenny czas dzięki wyjątkowym koparką firmy Takeuchi z silnikiem elektrycznym i Dieslem (hybryda). Dzięki innowacyjnej technologii hybrydowej, aby uniknąć emisji spalin nie musisz rezygnować z pomocy maszyny i polegać jedynie na sile własnych rąk!


KOPARKI HYBRYDOWE – WSZECHSTRONNA PRACA NA WASZEJ BUDOWIE

To Ty jesteś operatorem naszej hybrydowej maszyny! Jeśli wykonywanie prac ma być efektywne, czyste, ciche i ekologiczne, przestawiasz pracę na napęd elektryczny, czerpiąc korzyści z pełnej mocy silnika elektrycznego naszych hybryd; 9,1 kW (12,3 KM) w koparce TB 210 RH, 10,6 kW (14,4 KM) w TB 216 SH, 17,5 kW (23,0 KM) w TB 228 H i 21,5 kW (28,5 KM) w TB 235 H. Moc maszyny może być taka sama jak w trybie pracy na silniku spalinowym ale koszty eksploatacji są znacznie niższe. W praktyce oszczędzacie zużycie paliwa a co daje ogromne oszczędności. Silniki elektryczne są całkowicie bezobsługowe a konstrukcja zapewnia optymalny dostęp do silnika w przypadku serwisu. W ten sposób zyskujecie Wasz cenny czas. Największym atutem naszych koparek hybrydowych jest ich prosta obsługa, dzięki automatycznemu przełączeniu na moduł elektryczny i regulacji mocy za pomocą tej samej dźwigni gazu.

KOPARKI HYBRYDOWE – PRZEKONYWUJĄCE KORZYŚCI

Czy to na zewnątrz, czy wewnątrz, dzięki koparce hybrydowej o napędzie elektryczno – spalinowym, jesteście przygotowani na wszystko. Teraz nie musicie rezygnować ze wsparcia maszyn przy remontach, pracach wyburzeniowych, budowach wewnątrz budynków w strefach ruchu pieszego oraz w zatłoczonych centrach miasta. Bezemisyjny i cichy napęd elektryczny już dzisiaj odpowiada nadchodzącym normom. Przedsiębiorcy, deweloperzy, urzędy miast i gmin zobowiązani są do stosowania odpowiednich standardów w celu ochrony operatorów, pracowników oraz całego otoczenia. W związku z tym koparki hybrydowe Takeuchi z napędem elektryczno-spalinowym oferują Państwu ewidentne korzyści wobec konkurencji!

KOPARKA HYBRYDOWA TB 210 RH – KOMPAKTOWA MOC

TB 210 RH idealnie nadaje się na budowy w niewielkich przestrzeniach. Po pierwsze mocny i wydajny napęd elektyczno-spalinowy (hybryda) umożliwia jednocześnie bezemisyjne wykonywanie prac, po drugie ze względu na jej rozmiar (jest bardzo kompaktowa i zwrotna) mieści się nawet w wąskich futrynach drzwi! Dzięki regulowanej szerokości podwozia oraz składanej ramie ochronnej ROPS, koparka jest jeszcze bardziej kompaktowa i uniwersalna.

KOPARKA HYBRYDOWA TB 216 SH – MULTITALENT

Nie ma prac, których TB 216 SH nie potrafi wykonać. Dzięki standardowemu podwójnemu napędowi elektryczno-spalinowemu oraz czterem dodatkowym obwodom hydraulicznym, możliwe jest bezproblemowe używanie wszystkich ważnych osprzętów, montowanych na maszynach standardowych, poczynając od głowicy Powertilt a kończąc na obrotowym chwytaku. Oczywiście możliwa jest praca jednocześnie na tych urządzeniach! Kolejnym atutem koparki hybrydowej Takeuchi jest jej legendarna, japońska jakość i duża wydajność.

KOPARKA HYBRYDOWA TB 228 H – NIEZAWODNY POMOCNIK

Na tego pomocnika można liczyć w 100%, koparka hybrydowa TB 228 H z napędem elektyczno-spalinowym (hybryda) nigdy Was nie zawiedzie – ani na zewnątrz, ani wewnątrz. Co więcej, koparka ta gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i zapewnia niezwykle ergonomiczne miejsce pracy: bez emisji spalin, ze zredukowanym poziomem hałasu i wysokim komfortem!

KOPARKI HYBRYDOWE – SOLIDNE WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Opcjonalny system szybkosprzęgający TAKLOCK, dzięki sprawnemu przepięciu przewodów hydraulicznych, przyśpiesza pracę na budowie. Pozwala on zaoszczędzić cenny czas przy montażu osprzętu hydraulicznego. Szybkozłącze hydrauliczne do szybkiej wymiany narzędzi, łyżka łopatowa lub narzędzia Symlock i LC ułatwią i przyspieszą pracę.

KOPARKI HYBRYDOWE – NAJLEPSZA JAKOŚĆ TAKEUCHI

Wraz z rozwojem koparek hybrydowych, lider innowacyjności – firma Takeuchi jest w światowej czołówce. Koparki hybrydowe stanowią jedyne standardowe rozwiązanie fabryczne i już dziś spełniają wymogi przyszłości. Przepisy bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska są ważnymi wytycznymi dla firm budowlanych i wykonawców, z drugiej strony winne być dostosowywane do postępu technicznego. Rozporządzenie UE „Przepisy techniczne dotyczące substancji niebezpiecznych” (TRGS 554) stanowi, że ochrona człowieka i środowiska naturalnego musi być „zgodna z aktualnym stanem techniki”. Jeśli więc stawiacie na bezpieczeństwo i ochronę siebie i całego zespołu na budowie przed hałasem i spalinami, decydując się na innowacyjne rozwiązania hybrydowe Takeuchi, możecie być pewni że to najlepsza decyzja.